אתר NRG עושה פניית פרסה

גדעון שביב

ראש המוסד תמיר פרדו, גילה אתמול בכותרת הראשית באתר NRG  כי כהונתו בת ארבע השנים הוארכה בשנה חמישית נוספת. מעניין, כי כהונתו קוצבה לחמש שנים מלכתחילה

 

תמיר פרדו (פלאש 90)

תמיר פרדו (פלאש 90)

 

ספק אם אתמול (7.9) היה איש שמח בישראל כמו ראש המוסד תמיר פרדו, אשר גילה בכותרת הראשית באתר NRG  כי כהונתו בת ארבע השנים הוארכה בשנה חמישית נוספת.

NRG

שמחתו של ראש המוסד הייתה ללא ספק בגלל "הבעת האמון" של הדרג המדיני בתפקודו:

פרסום ראשון: כהונתו של ראש המוסד, תמיד פרדו, תוארך בשנה נוספת, לחמש שנים, כך החליט ראש הממשלה, בנימין נתניהו, והוא צפוי להודיע על כך רשמית במהלך הימים הקרובים. מדובר בהבעת אמון של הדרג המדיני בתפקודו של ראש ארגון הביון הישראלי.

תמיד פרדו מונה באופן פורמאלי לארבע שנות כהונה בחודש ינואר 2011. תקופת כהונתו הרשמית עומדת להסתיים בעוד שלושה חודשים, ואולם בכוונת נתניהו "לתת" לו שנה נוספת בתפקיד, אם לא יהיו התפתחויות בלתי צפויות.

אלא, שבכל זאת צצה בעיה קטנה בדיווח. כך צייץ הכתב הצבאי של 'מעריב' יוסי מלמן:

mlmn

ואכן, החלטת הממשלה מיום 5.12.2010, מציינת:

gov

NRG  בחר לעשות אחורה פנה מהיר, ותיקן את הכתבה:

nrg3

הטקסט של הכתבה, גם זכה לעריכה "קלה":

למרות הצפייה במוסד שיפרוש בינואר 2015, נראה שראש המוסד תמיר פרדן ישלים את כהונתו המקורית בת חמש השנים, כפי שנקבע בהחלטת הממשלה. תמיד פרדו מונה באופן פורמאלי לחמש שנות כהונה בחודש ינואר 2011, 

באופן מעניין האתר החליט לשפץ (או לכתוב את כל הידיעה מחדש), מבלי לציין זאת. ואנו שואלים היכן נעלמה "הבעת האמון" של הדרג המדיני בראש המוסד? מה, לא מגיע לו?

 

הוסף תגובה

תגובה
שם
דוא"ל

four × 1 =

חזרה למאמרים
הרשמה לניוזלטר
הכניסו את פרטיכם וקבלו עדכונים שוטפים לדוא"ל
אני מסכים לתנאי השימוש
הירשם
פרספקטיבה בפייסבוק
פרספקטיבה בתקשורת
עמותת האם
שותפים