זו לא גברת, זה אדון

מסתבר שיכולות התחקיר של הגרפיקאים של ynet מעט מוגבלות

לעורך הגרפי של ynet היתה בעיה. הוא התבקש כנראה להכין גרפיקה של חברי הקונגרס המחרימים או שוקלים להחרים את הנאום של נתניהו. אלא מה? הגרפיקאי מצא תמונות של כל חברי הקונגרס המדוברים חוץ משל אחד – ברני קולמן. מה יעשה עכשיו? אולי היה עליו לעצור ולשאול את עצמו איך ייתכן שהוא לא מוצא כל תמונה של אדון קולמן – הרי מדובר בחבר קונגרס!

אבל לא. הגרפיקאי החליט לפתור את העניין בצורה פשוטה ונוחה יותר – להשתמש בתמונת דמות גנרית חשוכה. אולי, כך קיווה, אף אחד לא ישים לב:

ברני

 

ומדוע לא נמצאה תמונה של ברני קולמן? כי מדובר באשת הקונגרס (ממדינת ניו ג'רזי) העונה לשם בוני קולמן:

 

bonnie

 

עדכון: קורא חרוץ שם לב שתחת שמו של חבר הקונגרס קית' אליסון, ynet שם תמונה של הכומר פעיל זכויות האזרח ג'סי ג'קסון.

זהו קית' אליסון: ellson

זה ג'סי ג'קסון: jj

וזו התמונה של ynet: jj ynet

 

ואכן, בכתבה מאוחרת יותר של ויינט (שהועלתה ב-2.3 בשעה 00:56) נעשה שימוש בגרפיקה דומה, אלא שהפעם התמונה הנכונה של קית' אליסון הופיעה במקום זו של ג'סי ג'קסון:

kieth

 

אך אל דאגה, הכאוס במחלקת הגרפיקה של ynet עדיין חי קיים, שכן התמונה הראשונה והשגויה של אליסון/ג'קסון טרם תוקנה (ואנחנו גם לא מצליחים להבין כיצד לעזאזל הטעות המוזרה הזו נעשתה מלכתחילה). כמו כן, נכון לכתיבת שורות אלה, הם עדיין לא יודעים שאין חבר קונגרס בשם ברני קולמן.

 

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות

הצהרת נגישות

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. Sections 1.10.32 and 1.10.33 from "de Finibus Bonorum et Malorum" by Cicero are also reproduced in their exact original form, accompanied by English versions from the 1914 translation by H. Rackham.
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות