הארץ': צה"ל מעולם לא מנע ניסיון השמדה של העם היהודי

קשה ל'הארץ' עם העובדה שההבדל בין אויבי ישראל המוסלמים לבין הנאצים אינו בכוונה, אלא רק ביכולת. ואם לשם כך צריך לסלף את ההיסטוריה בבוטות מדהימה – אין שום בעיה

40 שנה למצבע אופרה להשמדת הכור העיראקי, ארבעת הטייסים עם מסיימי קורס טיס (צילום: דו"צ)

ביום שישי האחרון, מוצאי יום השואה, במאמר סרקסטי שלעג להישענות הישראלים על כוחו של צה"ל בהקשר של לקחי השואה, התלונן כותב 'הארץ' רוגל אלפר על כל ש"צה"ל הוא הפיצוי על השואה. היא נצחית, והוא נולד מתוכה".

אלפר מתלונן על מה שהוא מכנה "דת צה"ל" בישראל. אין בעיה עם התלונה, יש בעיה עם הנימוק לתלונה, המתחזה לעובדה, ומטרתו להציג את צה"ל כגוף שאינו חיוני כמו שחושבים הישראלים. כך אלפר:

בפועל, צה"ל עד היום לא מנע שום דבר שאפילו מתקרב לניסיון השמדה שיטתי נוסף של העם היהודי

ברור למה שואף אלפר להציג את אויבי ישראל המוסלמים כמי שלא שואפים להשמיד את העם היהודי, אלא רק נאבקים עמו על קבלת זכויותיהם הצודקות לצדו. אם אכן יודה שהמוטיבציה האמיתית שלהם היא חולנית ומהותה השמדת ישראל, תתערער כל תפיסת עולמו, המצדדת בצד שלהם במאבק.

הוא (ועורכיו שאישרו את מאמרו לפרסום), כמובן משקרים לקוראי 'הארץ'.

מיומו הראשון מונע צה"ל ניסיונות השמדה שיטתיים של העם היהודי בארצו.

בספר 'תעשיית השקרים' (עמ' 53-55) מצטט העיתונאי בן דרור ימיני את תוכניותיהם המוצהרות של מנהיגי המאבק הפלסטיני נגד ישראל. כך למשל המנהיג הפלסטיני העליון, המופתי חאג' אמין אל חוסייני, בתארו פגישה שקיים עם היטלר ותוכניותיו לגבי מלחמת העצמאות העומדת לפרוץ:

"התנאי היסודי שלנו לשיתוף פעולה עם גרמניה היה מתן יד חופשית להשמיד כל יהודי מפלשתינה ומהעולם הערבי. ביקשתי מהיטלר התחייבות מפורשת שירשה לנו לפתור את הבעיה היהודית בדרך המתאימה לשאיפות הלאומיות והגזעיות שלנו, ובהתאם לשיטות המדעיות שגרמניה המציאה כדי לטפל ביהודיה. התשובה שקיבלתי היתה: היהודים שלך."

ולא רק המופתי. הנציג הפלסטיני לאו"ם, ג'מאל אל חוסייני, הבטיח, בין כותלי האו"ם, "מרחץ דמים", מזכ"ל הליגה הערבית דאז, עזאם פאשה, הצהיר ש"זאת הולכת להיות מלחמת שמד. היא תרשם בהיסטוריה כטבח עצום שידובר בו כמו בטבח המונגולים ובמסעות הצלב", וכמוהו גם המפקד הכללי של הכוחות הלוחמים בפלשתינה, הגנרל איסמעיל צפוואת, ניסח את יעד המלחמה הצפויה במברק ששלח למזכירות הליגה הערבית: "חיסול יהודי פלשתינה וטיהור מדינה זו מהם לחלוטין".

צה"ל מנע את מימוש תוכניות ההשמדה.

כעבור 19 שנה, ערב מלחמת ששת הימים, שוב חזרו איומי ההשמדה המפורשים, הפעם מפיו של מנהיג מצרים גמאל עבד אל נאצר, שהוביל את הקואליציה הצבאית עם סוריה נגד ישראל.

פעם נוספת מנע צה"ל את תוכניות ההשמדה.

כעבור כ 14 שנה היה זה תורה של עיראק, מדינה שהשתתפה בניסיונות להשמדת ישראל כבר במלחמת העצמאות, כשצבאה השתתף בפלישה, והוסיפה להביע מחויבות להשמדת ישראל לאורך כל השנים.

לשם כך בנתה כור גרעיני להכנת פצצות אטום, ופעם נוספת מנע צה"ל את תוכנית ההשמדה.

וישנה כמובן תוכנית ההשמדה המוצהרת של משטר האייתולות באיראן, אותה הם מקדמים כל העת בדבקות דתית, תוך מלחמת מנע שיטתית וקבועה של צה"ל נגד בניית יכולות ההשמדה.

מכל האמור לעיל עולה בבירור שההבדל בין אויבי ישראל המוסלמים לבין הנאצים אינו נוגע לשאלת הכוונה, אלא לשאלת היכולת. המוסלמים, על פי הצהרות עצמם החוזרות ונשנות, מתכוונים להשמיד את העם היהודי בארצו ברגע שרק יוכלו. לרוע מזלם עומד מולם צה"ל, ומונע זאת מהם פעם אחר פעם.

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות

הצהרת נגישות

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. Sections 1.10.32 and 1.10.33 from "de Finibus Bonorum et Malorum" by Cicero are also reproduced in their exact original form, accompanied by English versions from the 1914 translation by H. Rackham.
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות