יש עורכים ב"ידיעות"?

האם מישהו ב"ידיעות" קורא מה שכתוב לפני שהעיתון נשלח לדפוס?

יש עורכים ב"ידיעות"? (4.10.10)

זה לא הבן של הרב

היום התבשרנו על קרב יריות שהתרחש ברמת הגולן בין רב מוכר, בנו וחתנו, לבין אדם בו הם חושדים כי אנס את בת הרב. בעקבות התקרית נפצע בנו של הרב בבטנו והחשוד באונס נפצע ברגלו.

בכל העיתונים פרט ל"מקור ראשון" פורסמו תמונותיהם של המעורבים בתקרית. בעוד שב"הארץ", "מעריב" ו"ישראל היום", הביאו תמונות עם כתוביות נכונות, ב"ידיעות אחרונות" רשמו מתחת לתמונת חתנו של הרב כי הוא החשוד באונס, ומתחת לתמונת החשוד באונס רשמו כי הוא בנו של הרב.

כמה שלומיאליות צריך על מנת לטעות לא בתמונה אחת, אלא בשתיים? מה גם שבכל העיתונים פורסמו פחות או יותר אותן תמונות ואף אחת מהם לא כללה את בן הרב. מעבר לכך, בתמונה של החשוד באונס רואים אדם הפצוע ברגלו, כמו שנאמר בגוף בכתבה.

מוטב כי עורכי "ידיעות" יתייחסו קצת יותר ברצינות לעבודתם.

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות

הצהרת נגישות

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. Sections 1.10.32 and 1.10.33 from "de Finibus Bonorum et Malorum" by Cicero are also reproduced in their exact original form, accompanied by English versions from the 1914 translation by H. Rackham.
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות