ביבי המושיע

"ישראל היום" מהנדס דיווח כדי להוציא את נתניהו טוב

החינמון "ישראל היום" מזכיר לנו מדוע הוא מושך אליו אש מלא מעט מבקרים, הטוענים כי הוא משמש כשופרו של בנימין נתניהו. אכן בלתי אפשרי למצוא מילת ביקורת אחת על נתניהו בעיתון, גם אם הוא נבחן תחת מיקרוסקופ, אך בדיווח מהיום דומה שאפילו הוא הצליח להתעלות על עצמו.

במאמר הראשי ("סל ההטבות בדרך") נכתב בפסקה הראשונה:

ראש הממשלה בנימין נתניהו צפוי לכנס הבוקר את בכירי המשק ולהציג שורת הורדות מסים והטבות לציבור כתגובה לגל ההתייקרות שפוקד את ישראל.

העיתון מתאר ראש ממשלה אשר נוקט בפעולה נחרצת נגד גל ההתייקרות ה"פוקד את ישראל" משל היה סופה טרופית או מגפה אשר נחתה עלינו מארצות הים.

גל ההתייקרות לא נפל עלינו מהשמים, אלא הוא תוצאה של החלטות שקבלה ממשלתו של נתניהו. כינוס בכירי המשק על ידי נתניהו נבע מהלחץ ציבורי ההולך וגובר מהימים האחרונים ומאיומי השבתת המשק של ההסתדרות.

זה נכון שלא חייבים לבקר את ראש הממשלה על כל דבר קטן שהוא עושה, אבל להתעלם לחלוטין מהקונטקסט ולהציג מיצג חלקי אשר מטרתו היחידה היא להיטיב עם נתניהו הוא מעילה בתפקיד העיתון.

"ישראל היום" מבקש ליצור אלטרנטיבה לעיתונות הוותיקה בארץ וזו אכן מטרה ראויה. אך ניסוחים מהסוג הנ"ל מותירים אותו במשבצת של עיתון לא רציני, וחבל.

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות

הצהרת נגישות

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. Sections 1.10.32 and 1.10.33 from "de Finibus Bonorum et Malorum" by Cicero are also reproduced in their exact original form, accompanied by English versions from the 1914 translation by H. Rackham.
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות