'וואלה!' לא שוברים שתיקה

במשך שבועות וחודשים, נמנע אתר 'וואלה!' מלדווח לגולשיו גילוי נאות המעמיד באור בעייתי את סיקור האתר את עמותות השמאל הקיצוני. עורך 'וואלה!' בתגובה: אין לי תשובה. צריך לבדוק

 

היום פרסם כתב ההתיישבות של 'וואלה!', שבתי בנדט, "חשיפה" לפיה קמפיין ארגון "עד כאן", שהשתיל פעילים מתחזים בתנועות שמאל קיצוני, מומן בידי ועד מתיישבי שומרון.

בהמשך היום, העלה פולו-אפ על החשיפה של עצמו.

כדי להפוך את חשיפתו לשלילית יותר מבחינת "עד כאן", הוסיף בנדט טענה שמדובר בעצם בכספי ציבור, כיוון שהועד ממומן על ידי המועצה האזורית שומרון.

ועד מתיישבי שומרון, אגב, הכחיש את הדיווח מכל וכל.

זו לא היתה הפעם הראשונה בימים האחרונים, ששבתי בנדט מדווח ב'וואלה!' על 'שוברים שתיקה'.

פרט אחד קטן נמנעו בנדט ועורכיו ב'וואלה!' מלציין, בכל הידיעות האלה.

גילוי נאות מתבקש, ולפיו שבתי בנדט הוא בן זוגה של רעות מור, יועצת תקשורת ל'שוברים שתיקה'.

שבתי בנדט בתגובה: מערכת 'וואלה!' אסרה עלי להתראיין וביקשה שאפנה אותך אליהם.

תגובת אבי אלקלעי עורך 'וואלה!': אין לי תשובה טובה אליך. צריך לבדוק את זה

 

 

למאמר זה התפרסמו 10 תגובות
Loading Gif... לפתיחת כל התגובות
 1. סתם אד הומינם. האם המידע העובדתי שסיפק העיתונאי היה שגוי, מסולף, לא מגובה בעובדות? אם לא, כל דיון אחר הוא רוח חמה. זה כמו שכל אייטם שיועלה כאן יוטל בספק בגלל הגורם שמממן אתכם. אגב, מי מממן אתכם?

 2. שבתאי בנדט בא לסקר את כנס הליכוד ברחלים.
  יוסי דגן זרק אותו החוצה.
  מי שמכיר אותו יודע שלא מאכילים את הטרול.

 3. בואו לא נשכח מי היה העורך שלהם.
  וואלה האלה אין להם שום אינטגריטי עיתונאי, קודם הם מעסיקים כעורך אדם פאשיסט קיצוני ואני סדרתי, שהודה שהוא מטה את הדיווח לפי דעתו ועכשיו הם מביאים תחקיר, מוכח לחלוטין עם ראיות מוצקות (למרות השקרים של ועד מחבלי השומרון) שבמקרה מי שכתב אותו, הוא בן זוג של מישהו שפעם נתנה עדות לשוברים שתיקה. לא שיש בעיה עם זה, כי אלה החיים שלהם, אבל היא לא הדוברת, בניגוד לשקר שכתבתם כאן.

 4. בסוף יתברר שכולם פה מקבלים תלושי שכר להשלמת הכנסה מהקרן לישראל החדשה..

 5. לפי הטוויטר זה יותר נראה שהיא הדוברת של איימן עודה או חד"ש מאשר של שוברים שתיקה.

הצהרת נגישות

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. Sections 1.10.32 and 1.10.33 from "de Finibus Bonorum et Malorum" by Cicero are also reproduced in their exact original form, accompanied by English versions from the 1914 translation by H. Rackham.
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות