חדשות חשובות, וחשובות פחות

אולי ארוחות החג הרבות השפיעו על שיקול הדעת של חלק מעורכי העיתונים היומיים. או אולי הם חושבים שעם ישראל הפסיק לקרא עיתונים לאחר החג הארוך. רק כך ניתן להסביר את הסלקטיוויות שבדיווחי החדשות שלהם מהיום (12.9).בעמוד 3 ב"מעריב" פורסמה ידיעה תחת הכותרת:

חג לא רגוע: קסאמים, פצמ"רים והפצצות מהאוויר

בעמוד 2 ב"מקור ראשון" פורסמה ידיעה תחת הכותרת:

נמשך ירי הרקטות בדרום

ואילו "ישראל היום" פרסם בעמוד 3:

חג לא שקט בדרום: פצמ"ר ליד גן ילדים

ומה לגבי "ידיעות אחרונות" ו"הארץ"? חיפוש מקצה לקצה בשני העיתונים היומיים מגלה שאין ולו משפט אחד המאזכר את ירי הקסאמים במהלך החג, אפילו לא בשולי העמודים. כמו לא היו.

הכתבים לא חזרו מחופשת החג? העורכים חושבים שאלה לא חדשות מספיק מעניינות? מי יודע? דבר אחד בטוח – מי שהסתמך היום רק על "ידיעות" או "הארץ" על מנת להתעדכן בחדשות סוף השבוע, זכה לקרא על מציאות אשר עברה דרך מסננת של עורכי שני העיתונים, אשר לה, כנראה, חורים קטנים מאד. הוא עוד עלול היה לחשוב שהחג עבר בשלום ביישובי עוטף עזה. חדשות סלקטיוויות כבר אמרנו?

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות

הצהרת נגישות

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. Sections 1.10.32 and 1.10.33 from "de Finibus Bonorum et Malorum" by Cicero are also reproduced in their exact original form, accompanied by English versions from the 1914 translation by H. Rackham.
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות