עלילת "אלימות המתנחלים" היא עובדה, ולעזאזל הנתונים

כל הנתונים החד משמעיים שיצביעו על כך שמדובר בעלילה, לא יעצרו את 'הארץ' (ועיתונאים ישראלים נוספים) מלהפיץ את שקר "אלימות המתנחלים"

בתמונה: אלימות (צילום: הלל מאיר פלאש 90)

ביום שישי האחרון קבע העיתונאי אמיר תיבון ב'הארץ' "עובדה", ולפיה לא רק ש"אלימות מתנחלים" היא תופעה קיימת, אלא גם שהיא "מתגברת"

כך תיבון:

ההחלטות הללו מבטאות את התסכול של ממשלות פרו-ישראליות מהתגברות מקרי האלימות נגד אזרחים פלסטינים בחודשיים האחרונים, על רקע המלחמה ברצועת עזה

מדובר בעלילה אותה מקדם 'הארץ' בנחישות לאורך שנים, במטרה לתת משקל נגד לאלימות הפלסטינית הקשה והרצחנית ובכך להפחית מחומרתה.

את העלילה מקדם העיתון באמצעות אימוץ קבוע של כל טענה פלסטינית בעניין, אבל הנתונים, גם אלה הנוגעים לחודשיים האחרונים וגם בכלל, מצביעים בבירור על השקר:

לפי נתוני האכיפה, ישנה דווקא ירידה חדה של 50% בהפרות חוק של ישראלים ביו"ש ("אלימות מתנחלים") בחודשיים האחרונים.

גם באופן כללי הטענה הזו מומצאת ומנופחת באמצעות תלונות כזב של פלסטינים נגד מתנחלים, שהן 97% מכלל התלונות.

לכן לא בכדי קבע רק לאחרונה אלוף פיקוד המרכז יהודה פוקס, ש"אין דבר כזה אלימות מתנחלים" וכמוהו שר הביטחון יואב גלנט והשר בני גנץ, שהבהירו שלא נכון להשתמש במושג הזה, העושה עוול למתנחלים כיוון שאיננו נכון.

הצגתי לתיבון את הנתונים. שאלתי איך מתיישבת איתם קביעתו על "התגברות" תופעת אלימות המתנחלים.

הוא בחר לא להגיב

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות
Loading Gif... לפתיחת כל התגובות
  1. עיתון העריץ כמוהו כמו ארגונים הומניטריים אנטי יהדות ויהודים והרשימה ארוכה צריכים להיות מוקעים עד חורמה

הצהרת נגישות

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. Sections 1.10.32 and 1.10.33 from "de Finibus Bonorum et Malorum" by Cicero are also reproduced in their exact original form, accompanied by English versions from the 1914 translation by H. Rackham.
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות